Pani od Czytania

Konsultacje indywidualne

Jeśli Wasz problem jest bardzo wymagający

Ta strona została stworzona po to, aby rodzice mogli sami poradzić sobie z treningiem czytania. Po latach indywidualnych kursów i rozmów wiem dokładnie czego potrzebujecie, jakie macie problemy i jak można je rozwiązać. Docelowo treści online powinny wystarczyć, aby 95% rodziców poradziło sobie z treningiem czytania swoich dzieci samodzielnie.

Wiem jednak, że niektóre problemy są nietypowe, czasem popełniamy nieświadomie jakieś błędy, które blokują efekt, albo nie jesteśmy pewni, czy dane ćwiczenie na pewno powinno tak wyglądać. Dla wszystkich osób, które potrzebują bezpośredniego kontaktu ze mną pozostawiam możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Konsultacja

To pojedyncze spotkanie, na które warto przynieść przeprowadzoną wcześniej samodzielnie diagnozę. Podczas spotkania przeprowadzona jest ocena aktualnych umiejętności czytelniczych, dobierane są materiały wraz z instrukcją jak należy ćwiczyć i na co zwrócić uwagę.

Na spotkaniu otrzymują Państwo materiały na 1-2 tygodnie pracy. Konsultacja nie może zastąpić pełnego kursu, ani też nie daje bezpłatnego dostępu do kursu online.

Spotkanie trwa ok. 45-50 minut jego koszt to 150 zł.

Po konsultacji, jeżeli sytuacja tego wymaga, możemy umówić się na kolejne spotkania w celu analizy postępów i ustalenia dalszego planu działania. Zazwyczaj taki cykl zamyka się w 3-4 spotkaniach, czas trwania jednych zajęć to 30 min, koszt 80 zł.

Kontakt w sprawie konsultacji:

mail: kontakt@paniodczytania.pl
tel: +48 603 038 048