Pani od Czytania

Warunki korzystania z darmowych produktów Pani od Czytania

Ogólne warunki korzystania z darmowych produktów Pani od Czytania

  1. Zakaz sprzedaży i/lub wykorzystania do prowadzenia odpłatnych zajęć.
  2. Tylko do użytku domowego i indywidualnego – produkty nie mogą być wykorzystywane przez instytucje, placówki edukacyjne, poradnie, czy nauczycieli podczas zajęć grupowych i indywidualnych.
  3. Zakaz rozpowszechniania poza oficjalnymi drogami dystrybucji (przez stronę www.paniodczytania.pl) – jeżeli chcesz się z kimś podzielić materiałami prześlij mu link do formularza zapisu.
  4. Pobierając materiały zostajesz wpisany na listę mailingową związaną z produktem. Wysyłane wiadomości ułatwiają skorzystanie z darmowych materiałów oraz wskazują dalsze możliwości treningu za pomocą płatnych kursów. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości, zachowując prawo do korzystania z darmowych materiałów.
  5. Darmowe produkty nie mogą zastąpić porady specjalisty. Problemy w nauce czytania mogą mieć bardzo różne przyczyny. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z prawidłowym rozwojem Twojego dziecka – zgłoś się do odpowiedniego specjalisty.
  6. Warunkiem uzyskania odpowiednich efektów pracy jest prawidłowe wykorzystanie materiałów. Każdy produkt posiada dołączoną instrukcję użytkowania. Pani od Czytania nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie materiałów niezgodnie z instrukcją, również przez błędne zrozumienie instrukcji.
  7. Darmowe produkty w formie plików pdf, które zostaną pobrane na urządzenie użytkownika, mogą być wykorzystywane dożywotnio.
  8. Darmowe produkty wymagające dostępu do platformy e-learningowej są dostępne przez ograniczony czas, określony osobno dla każdego produktu.

Data aktualizacji: 21.03.2023 roku